Contact Us

Changzhou Канал Електроника технологија копродукции, Ltd

адреса

Соба 1505, бр.88, Источна Guanhe Rd, 

TianNing, 213.000 Changzhou, Jiangsu, PRChina.

Е-пошта

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас