Contact Us

Changzhou Channel Electronics Technology Co., Ltd

Adresë

Room 1505, No.88, East Guanhe Rd, 

Tianning, Changzhou 213000, Jiangsu, PRChina.

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite
të shtunën: 10:00 në 2pm
dielën: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne